Tečaj delnice (Xetra)
Kako lahko postanem Triglavan?

Prosto delovno mesto

Samostojni analitik na področju Trženja (M/Ž)
Zaposlitev
Področje dela
TRŽENJE
Lokacija
Ljubljana
Rok za oddajo prijave
30.09.2022

Opis delovnega mesta

  • priprava kompleksnejših analiz in poročil za področje prodaje in trženja;
  • izvajanje kompleksnejših obdelav za pridobivanje različnih podatkov;
  • izdelava kontrolnikov in statistik;
  • identificiranje poslovnih priložnosti in sodelovanje pri pripravi poslovnih načrtov;
  • analiziranje podatkov za iskanje priložnosti in napovedovanje trendov;
  • identifikacija, analiza in interpretacija trendov in vzorcev v kompleksnih podatkovnih strukturah;
  • sodelovanje pri razvoju znotraj področja dela in v okviru tega izvajanje nalog;
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega delavca v okviru delovnega področja ter v skladu s podeljenimi pooblastili.

Pričakujemo

  • najmanj visokošolsko izobrazbo druge stopnje (7. raven) ekonomske, računalniške, matematične ali druge ustrezne tehnične smeri;
  • dobro računalniško pismenost;
  • poznavanje arhitekture BI sistemov (podatkovno skladišče, analitični modeli);
  • sposobnost pregledovanja podatkovnih zbirk in samostojnega poizvedovanja nad podatki s pomočjo SQL poizvedbenega jezika;
  • napredno poznavanje analitičnega orodja Power BI;
  • celosten pristop in analitične sposobnosti;
  • dobre komunikacijske sposobnosti;
  • fleksibilnost, samoiniciativnost, inovativnost in veselje do dela v skupini;
  • dolgoročno sodelovanje in pripravljenost za dodatna izobraževanja;
  • aktivno znanje angleškega jezika.

Izbranemu kandidatu nudimo

  • ustvarjalno in dinamično delovno okolje;
  • delo z najboljšimi BI orodij;
  • možnost strokovnega izobraževanja in izpopolnjevanja ter osebnostni razvoj;
  • samostojno in dinamično delo;
  • delo v stabilnem, uglednem, družini prijaznem podjetju;
  • varno zaposlitev.

Delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in šestmesečnim poskusnim delom.

Complementary Content
${loading}