Tečaj delnice (Xetra)
Kako lahko postanem Triglavan?

Prosto delovno mesto

Samostojni strokovni sodelavec v Službi za razvoj in tehnologijo (M/Ž)
Zaposlitev
Področje dela
PODROČJE ZA DIGITALNO POSLOVANJE IN IZKUŠNJO STRANKE
Lokacija
Ljubljana
Rok za oddajo prijave
02.12.2022

Opis delovnega mesta

  • sodelovanje pri razvoju in prenovi poslovnih procesov, produktov in tehnoloških rešitev;
  • sodelovanje in vodenje novih projektov iz področja digitalnih in inovativnih rešitev;
  • sodelovanje s končnimi uporabniki in IT ekipo pri iskanju optimizacij za poslovne potrebe podjetja;
  • sodelovanje z upravljavci in lastniki aplikacij za zagotavljanje lažje opredelitve projektov, rokov in rezultatov;
  • priprava specifikacij in funkcionalne dokumentacije;
  • zagotavljanje kakovosti obstoječih in novih rešitev z izvajanjem testiranj.

Pričakujemo

  • najmanj visokošolsko izobrazbo prve stopnje (6/2. raven);
  • aktivno znanje angleškega jezika;
  • zaželeno poznavanje srbskega ali hrvaškega jezika;
  • visoko stopnjo odgovornosti, natančnosti, zanesljivosti;
  • zaželeno tehnično znanje in razgledanost iz področja tehnoloških rešitev;
  • zaželeno znanje projektnega vodenja;
  • sposobnost dela v timu;
  • samoiniciativnost, samostojnost pri delu.

Izbranemu kandidatu nudimo

  • ustvarjalno delovno okolje v okviru dinamičnega in inovativnega delovnega tima;
  • delo v družbeno odgovornem podjetju, ki je tesno povezano z okoljem, v katerem posluje;
  • delovno okolje, ki je v stiku z najsodobnejšimi tehnologijami;
  • fleksibilno delo (možnost občasnega dela na domu);
  • delo v stabilnem, uglednem, družini prijaznem podjetju;
  • možnosti strokovnega izobraževanja in izpopolnjevanja;
  • stimulativno in ciljno nagrajevanje.

Delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom, in šestmesečnim poskusnim delom.

Complementary Content
${loading}