Tečaj delnice (Xetra)
Kako lahko postanem Triglavan?

Prosto delovno mesto

Skrbnik v podpori uporabnikom (M/Ž)
Zaposlitev
Področje dela
INFORMATIKA
Lokacija
Ljubljana
Rok za oddajo prijave
06.02.2023

Opis delovnega mesta

  • izvajanje podpore uporabnikom na prvem nivoju v skladu z operativnimi navodili;
  • distribucija oziroma nameščanje programske opreme na delovne postaje družbe in pogodbenih partnerjev;
  • implementacija tehnično varnostnih standardov na delovne postaje uporabnikov;
  • upravljanje s skupnimi računalniškimi viri;
  • koordiniranje dela z zunanjimi servisi;
  • kontroliranje nabav IT potrošnega materiala in posredovanje v nabavo;
  • zagotavljanje evidence informacijskih virov;
  • priprava poročil in analiz.

Pričakujemo

  • najmanj višješolsko izobrazbo (6/1. raven) računalniške ali druge ustrezne smeri;
  • veselje do dela z ljudmi.

Izbranemu kandidatu nudimo

  • ustvarjalno in dinamično delovno okolje;
  • delo v stabilnem, uglednem, družini prijaznem podjetju;
  • delo z mentorjem;
  • možnost strokovnega izobraževanja in usposabljanja;
  • možnost koriščenja počitniških enot.

Delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in šestmesečnim poskusnim delom.

Complementary Content
${loading}