Tečaj delnice (Xetra)
Kako lahko postanem Triglavan?

Prosto delovno mesto

Analitik v kontaktnem centru podpore uporabnikom (M/Ž)
Zaposlitev
Področje dela
INFORMATIKA
Lokacija
Ljubljana ali Krško
Rok za oddajo prijave
06.02.2023

Opis delovnega mesta

  • upravljanje sistema za obvladovanje incidentov (Incident management) sprejem, beleženje, analiza, klasifikacija, posredovanje;
  • spremljanje reševanja, koordinacija zahtevkov, mailov in klicev uporabnikov;
  • upravljanje uporabniških identitet (dodeljevanje, spreminjanje in odvzemanje dostopnih pravic uporabnikom);
  • online reševanje uporabniških izzivov na enotni vstopni točki s pomočjo svojih izkušenj, baze znanja, diagnostično aplikativnih orodij;
  • eskalacija problema drugemu nivoju podpore;
  • vzdrževanje service desk šifranta;
  • pridobivanje avtorizacij odgovornih oseb;
  • sodelovanje pri pripravi revizijskih poročil;
  • obveščanje v primeru izpada IT storitev;
  • spremljanje in koordiniranje reševanja problema ter gradnja baze znanja;
  • priprava poročil in analiz ter spremljanje odzivov uporabnikov (pritožbe, pohvale).

Pričakujemo

  • najmanj višješolsko izobrazbo (6/1. raven) računalniške ali druge ustrezne smeri;
  • veselje do dela z ljudmi.

Izbranemu kandidatu nudimo

  • ustvarjalno in dinamično delovno okolje;
  • delo v stabilnem, uglednem, družini prijaznem podjetju;
  • delo z mentorjem;
  • fleksibilno delo (možnost občasnega dela na domu);
  • možnost strokovnega izobraževanja in usposabljanja;
  • možnost koriščenja počitniških enot.

Delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in šestmesečnim poskusnim delom.

Complementary Content
${loading}