Tečaj delnice (Xetra)
Kako lahko postanem Triglavan?

Prosto delovno mesto

Samostojni analitik v Službi za poslovno in umetno inteligenco (M/Ž)
Zaposlitev
Področje dela
SLUŽBA ZA POSLOVNO (BI) IN UMETNO INTELIGENCO (AI)
Lokacija
Ljubljana
Rok za oddajo prijave
31.12.2022

Opis delovnega mesta

  • analiza poslovnih zahtev;
  • identifikacija potreb po podatkovnih modelih, poročilih;
  • sodelovanje in razvoj naprednih podatkovnih modelov;
  • vizualizacija rezultatov v naprednih analitičnih orodjih;
  • obdelava in analiziranje podatkov z uporabo podatkovnega rudarjenja in statističnih orodji z namenom iskanja prodajnih priložnosti, vedenjskih vzorcev, napovedovanja trendov itd.;
  • identifikacija, analiza ter interpretacija trendov in vzorcev v kompleksnih podatkovnih strukturah;
  • izvajanje adhoc analiz.

Pričakujemo

  • najmanj visokošolsko izobrazbo druge stopnje (7. raven);
  • poznavanje arhitekture BI sistemov (podatkovno skladišče, analitični modeli);
  • poznavanje orodij s področja poslovne inteligence (Power BI, Excel, Tableau);
  • napredno znanje vsaj enega programskega jezika (SQL, Python, DAX);
  • zaželene izkušnje s področja prediktivne analitike, statističnega modeliranja ali strojnega učenja;
  • sposobnost pregledovanja podatkovnih zbirk in samostojnega poizvedovanja nad podatki s pomočjo SQL poizvedbenega jezika;
  • poznavanjem programskih jezikov Python;
  • veselje do reševanja poslovnih zahtev strank;
  • celosten pristop in analitične sposobnosti;
  • dobre komunikacijske sposobnosti;
  • fleksibilnost, samoiniciativnost, inovativnost in veselje do dela v skupini;
  • želja za dolgoročno sodelovanje in pripravljenost za dodatna izobraževanja.

Izbranemu kandidatu nudimo

  • delo s sodobnimi orodji na področju obvladovanja podatkov;
  • fleksibilno delo (možnost občasnega dela na domu);
  • delo v mladem, kreativnem in inovativnem okolju;
  • ustvarjalno delovno okolje;
  • samostojno in dinamično delo;
  • stimulativno nagrajevanje;
  • možnost strokovnega izobraževanja in izpopolnjevanja;
  • osebnostni razvoj, možnost napredovanja;
  • delo v stabilnem, uglednem, družini prijaznem podjetju.

Delovno razmerje z izbranim kandidatom bomo sklenili za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in šestmesečnim poskusnim delom.

Complementary Content
${loading}